Pierwsza porażka Wisły w I lidze

Piłkarze nożni Wisły Płock przegrali pierwsze spotkanie w lidze. Pogromcą płockiego klubu jest Kolejarz Stróże, który wygrał na własnym stadionie 2:0 (0:0).

Nafciarze mogą mówić w tym spotkaniu o dużym pechu. Płocczanie choć w pierwszej połowie byli stroną przeważającą, to niestety nie udało im się zdobyć gola, podobnie zresztą jak gospodarzom tego spotkania.

W drugiej połowie znów do mocnych ataków przystąpili zawodnicy z Płocka, jednak gola doczekali się piłkarze ze Stróży. Wojciech Trochim podszedł do wykonywania rzutu wolnego i bezpośrednim strzałem pokonał źle ustawionego bramkarza Wisły, Daniela Szczepankiewicza. Wynik spotkania ustalił Janusz Wolański, który zdobył gola na 2:0 w 89. minucie.

Skrót ze spotkania Wisły z Kolejarzem możecie zobaczyć tutaj.

Kolejarz Stróże – Wisła Płock 2:0 (0:0)
Bramki: Wojciech Trochim (76.), Janusz Wolański (89.)
Kolejarz:Radliński – Gryźlak, Szufryn, Trochim, Cichy – Rocki (52. Majchrzak), Bocian (66. Stefanik), Niane, Wolański, Markowski – Bajdur (Szymański)
Wisła:Szczepankiewicz – Stefańczyk, Magdoń, Radić, Mysona (46. Janus), Góralski, Burkhardt, Dziedzic (72. Grzelak), Kaczmarek – Krzywicki (62. Sekulski)