Pakujcie się do Płocka. Szykuje się weekend za pół ceny!

Siedemdziesiąt różnorodnych ofert gastronomicznych, rozrywkowych, urodowych, sportowych zachęca do udziału w tegorocznej, wiosennej odsłonie akcji „Płock za pół ceny”. Płocki ratusz zachęca do skorzystania z oferty już w najbliższy weekend. Dodatkową atrakcją w sobotę, 22 kwietnia, będzie inauguracja sezonu turystycznego sezon turystyczny w naszym mieście.

– Jesteśmy pewni, że będzie to dobry moment do poznania atrakcji naszego miasta, przetestowania restauracji czy muzeów, których wcześniej nie odwiedzaliśmy – mówi Marta Komorkowska, z biura prasowego ratusza. – Szczególnie, że w dniach 21 – 23 kwietnia wybrane produkty czy usługi będą dostępne z 50-procentowym rabatem.

Miejsca, które biorą udział w „Płocku za pół ceny” będą oznaczone specjalnymi plakatami. W sumie jest ich 70. To przedstawiciele branży gastronomicznej, rozrywkowej, odzieżowej, usługowej, beauty, sportowej, kulturalnej, edukacyjnej. Wykaz punktów oferujących zniżki w najbliższy weekend w Płocku znajduje się na stronie Płock za pół ceny

– Razem z Płocką Lokalną Organizacją Turystyczną zapraszamy na otwarcie sezonu turystycznego – podkreśla Marta Komorkowska. – Na Starym Rynku zaplanowaliśmy gry, zabawy i inne atrakcje. W samo południe rozpocznie się pierwszy w tym sezonie spacer turystyczny z odPLOTowymi przewodnikami. Zajrzymy do największych płockich atrakcji. A od godz. 14:00 zapraszamy na piknik rodzinny przed ratuszem – zachęca. – Będą rozgrywki na wielkoplanszowej grze Monopoly, warsztaty eko, dmuchana zjeżdżalnia dla najmłodszych, fotobudką 360, znakowanie rowerów, malowanie buziek i zabawy sportowe.

Fot. UMP.