Organizatorzy Polish Hip-Hop Festival poszli na całość. Będą… dwie edycje imprezy. Kiedy?

Sytuacja epidemiczna i przepisy związane z zakazem organizowania imprez masowych, zmusiła nas do podjęcia tej niełatwej decyzji, jaką jest odwołanie tegorocznej – ósmej edycji Polish Hip-Hop Festival. Bardzo żałujemy, ponieważ w tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze bardziej niezwykłe i wyjątkowe wydarzenie pod każdym względem, o którym długo byście nie zapomnieli – poinformowali organizatorzy płockiego festiwalu.

W wydanym oświadczeniu czytamy – “Odwołujemy festiwal jako jedni z ostatnich, ponieważ do końca wierzyliśmy, że sytuacja ulegnie poprawie. Tak się jednak nie stało i zdecydowaliśmy, że następna edycja odbędzie się w dniach 5 – 7 sierpnia 2021.”

Na tym jednak nie koniec, bo przecież 8 edycja nie może zniknąć tak sobie. Dlatego organizatorzy postanowili, że przyszłoroczna impreza będzie edycją podwójną. – Przecież uczestnicy nie mogą być stratni. Jesteście dla nas najważniejsi. Obiecaliśmy Wam ósmą edycję i ją dostaniecie – razem z dziewiątą! – zapewniają.

– Jak już się pewnie domyślacie przyszłoroczny PLHHF będzie wydarzeniem jakiego jeszcze płocka plaża nie widziała. Przygotowujemy rozwiązania, których do tej pory nie było, zarówno pod względem infrastruktury, liczby scen jak i aspektów wizualnych. Potwierdzamy również dotychczasowo ogłoszonych artystów. Ci sami i jeszcze więcej zagra w przyszłym roku – zachęcają.

Przyszłoroczna edycja PHHF będzie zorganizowana z jeszcze większym rozmachem, dlatego organizatorzy namawiają, aby zachować karnety, które już macie, ponieważ podwójna edycja może spowodować zmianę cen.

“Wielkie podziękowania dla partnerów i sponsorów, bez których polskie święto Hip-Hopu nie byłoby możliwe. Już dzisiaj wspólnie pracujemy nad przyszłoroczną edycją i do jej rozpoczęcia na pewno nie pozwolimy o sobie zapomnieć. Pamiętajcie, że jesteśmy z Wami i dla Was. Wspólnie przetrwamy ten trudny okres i w przyszłym roku zaistniejemy po raz kolejny na płockiej plaży ze zdwojoną siłą! Trzymajcie się ciepło. Widzimy się już wkrótce. ELOOO!!!”.

Fot. Mateusz Lenkiewicz (Archiwum Dziennika Płockiego)