Ogromny wzrost zachorowań na grypę. VitaMedica w Płocku: pomożemy każdemu pacjentowi

Obecnie lekarze oraz farmaceuci obserwują ogromny wzrost zachorowań na grypę. Choroba należy do wysoce zakaźnych, atakuje układ oddechowy człowieka. – Nieleczona lub niewłaściwie leczona grypa może powodować groźne powikłania dla naszego organizmu, dlatego nie wolno jej bagatelizować – uważa Piotr Panek właściciel Płockiego Centrum Medycznego VitaMedica.

W sytuacji, kiedy poczujemy objawy choroby, warto się udać do Centrum Medycznego, które znajduje się w Galerii Wisła. – Pomagamy każdemu pacjentowi z infekcją, od małych dzieci, poprzez osoby dorosłe, aż po starsze. Zbijamy temperaturę, wzmacniamy organizm witaminami, zabezpieczamy środkami farmakologicznymi w postaci wlewu dożylnego, a także wypisujemy recepty – wymienia właściciel Centrum. Podkreśla, że to wszystko bez kolejek i bez zbędnego czekania.

Do Centrum o pomoc można się zwrócić siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. – W takim przypadku prosimy o kontakt pod numerem telefonu 536-040-149 – mówi Piotr Panek. Z Centrum VitaMedica można się skontaktować również dzwoniąc na numer: 666-999-159.

– Jeśli pacjentowi zależy na szybkiej konsultacji medycznej albo potrzebuje udać się do lekarza POZ, zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną w zakresie konsultacji podstawowej opieki zdrowotnej – zapewnia właściciel Centrum.

Masz takie objawy jak: podwyższoną temperaturę ciała (gorączkę lub stan podgorączkowy), ogólne osłabienie i uczucie rozbicia, dreszcze, ból mięśni i stawów, ból głowy, brak apetytu, wodnisty katar, który w trakcie trwania infekcji zmienia się w gęstą wydzielinę, upośledzenie węchu, ból gardła, chrypkę, zaczerwienienie gardła, „ból” oczu, ich wysuszenie, a nawet zapalenie spojówek, suchy kaszel, który w trakcie trwania infekcji przeradza się w kaszel mokry, osłabienie organizmu, odwodnienie. – W takich sytuacjach pacjent, jak najszybciej powinien zgłosić się do nas. Zapewnimy kompleksową opiekę – podkreśla właściciel VitaMedica w Płocku.

Więcej o zabiegach, które oferuje Centrum przeczytacie na stronie VitaMedica

Fot. Pixabay.