Ogromne zainteresowanie wpisem. Płocki szpital ogłosił konkurs na nazwę szkoły rodzenia. Padają ciekawe propozycje…

“Kościuszkowe baby love”, “Grzybkowa Wioska Narodzin”, Akademia “Pod Grzybkiem”, “Trojaczki”, “GrzyboRodki”, “Grzybkowe love” czy “Bociankowo”. To zaledwie kilka propozycji nazwy szkoły rodzenia, która powstaje przy Szpitalu św. Trójcy w Płocku. W mediach społecznościowych placówka ogłosiła konkurs, który spotkał się z ogromnym odzewem.

Na Facebooku Szpitala św. Trójcy Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej pojawił się post, zachęcający do wzięcia udziału w konkursie. Placówka prosi we wpisie o pomoc w nadaniu nazwy szkole rodzenia. “Szukamy kreatywnych pomysłów, które będą odzwierciedlać naszą misję edukacyjną oraz powiązania z opieką zdrowotną, miłością, ale również z “Grzybkiem” – zabytkowym budynkiem znajdującym się na terenie szpitala, w którym szkoła rodzenia będzie miała siedzibę” – czytamy na stronie placówki.

Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze. Propozycje, które padają są niezwykle ciekawe. Organizatorów konkursu czeka naprawdę trudny wybór. Z nazw, które zaproponowały osoby komentujące, wnosimy, że rozstrzygnięcie łatwe nie będzie. Komentujący wykazują się ogromną wyobraźnią i kreatywnością. Co ciekawe, post jest udostępniany, również w facebookowych grupach i tam również padają nazwy dla szkoły rodzenia, która powstanie przy Szpitalu św. Trójcy.

A co o konkursie napisali organizatorzy? Jedna osoba będzie mogła wysłać jedną propozycję pod tym postem, albo w wiadomości prywatnej. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można wysyłać do 30 kwietnia. Ogłoszenie wyniku nastąpi do 31 maja.

Jeśli konkurs to i wygrana. I tu miła niespodzianka, bo nagrody są również ciekawe. Szpital św. Trójcy dziękuje Konradowi Kowalowi z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za pomoc w uzyskaniu Karty podarunkowej o wartości 500 zł do wykorzystania na obiektach sportowych, którymi zarządza miejska spółka, a także Karnetu miesięcznego rodzic + dziecko na zajęcia w Stowarzyszeniu Rozwoju Kultury Fizycznej Sportowy Płock. Placówka śle podziękowania również dla Karoliny Chylińskiej za voucher podarunkowy do sklepu ze słodkościami Torcikowo w wysokości 100 zł oraz dla Katarzyny Wiśniewskiej za voucher do Kręgielni i Restauracji Dębowa w Galerii Wisła w Płocku.

Fot. UMP.