Obiad za 10 zł, czyli sposób na inflację. Propozycja Garów Babci Krysi…

– Z dnia na dzień produkty spożywcze w naszych ulubionych marketach drożeją, a my z lekkim przerażeniem patrzymy na liczby na paragonach. Czy w tych czasach jest jeszcze coś stałego i pewnego? – zadaje pytanie Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania i Aktywności Seniorów AS. W dobie galopującej inflacji Gary Babci Krysi mają pewną i… smaczną propozycję.

Każdego dnia, zaczynając od wtorku, 1 lutego, będzie można tutaj zjeść ciepły, sycący posiłek w cenie 10 zł. Akcja „Taniej Krysi Danie” rozpoczyna się zatem już jutro. – Lubimy pomagać i bardzo nam z tym dobrze! Mamy nadzieję, że wiele osób skorzysta z obniżonych cen wybranych dań – mówi Rafał Chmielewski, prezes stowarzyszenia.

Co będzie można zjeść za 10 zł? Codziennie coś innego. Wśród dań między innymi: kultowe placki ziemniaczane, chrupiące krokiety z pieczarką i serem, tradycyjna babka ziemniaczana, kluski z serem i wiele innych domowych dań.

Kupowanie w Garach Babci Krysi ma także wymiar pomagania. Kupując dania w restauracjach marki, wspiera się działanie i projekty realizowane dla seniorów ze Stowarzyszenia na Recz Wspierania Seniorów AS.

Akcja „Taniej Krysi Danie” startuje we wszystkich restauracjach Gary Babci Krysi. W Płocku znajdują się w dwóch lokalizacjach: przy ul. Obrońców Płocka 1920 r. 20 oraz Galerii Wisła w Płocku (I piętro). Obiady dostępne są: na miejscu, na wynos i na dowóz.