Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w Galerii Wisła

W zbliżający się piątek, 2 grudnia, Galeria Wisła po raz kolejny będzie miejscem obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Akcję, jak co roku, organizuje Urząd Miasta Płocka. Obchody będą odbywać się w godzinach 15.00-17.00.

W programie tej imprezy znalazły się między innymi: występy osób niepełnosprawnych, dmuchaniec, animacje dla najmłodszych, porady specjalistyczne, integracyjne zabawy i konkursy z nagrodami. Dodatkowo, w godzinach 10.00-12.00 osoby niepełnosprawne będą miały możliwość bezpłatnie pograć w kręgle w kręgielni Arturo Bowling Club.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie koncert gwiazdy, który rozpocznie się o godzinie 18.00 – powiedziała Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła. – Tym razem Galerię odwiedzi Antoni Smykiewicz, finalista programu Voice of Poland, znany z hitów “Pomimo burz”, “Jak sen”, czy “Limit szans” – dodała.

Osoby, które będą miały trudności z dotarciem do Galerii Wisła proszone są o kontakt z Biurem Rzecznika Osób Niepełnosprawnych – pod nr telefonu: 24 367 15 82. Organizatorzy chcą uświadomić mieszkańców Płocka, jak wielu niepełnosprawnych żyje w naszym mieście. Zależy im, aby obydwie grupy – ludzie chorzy i zdrowi – obchodzili ten dzień wspólnie.

sdon2016Fot. Galeria Wisła