W Centrum Medycznym VitaClinic można zaszczepić się “od ręki”. Punkt szczepień oferuje dwa preparaty

W punkcie szczepień przeciwko COVID-19, który działa w Słupnie, jest możliwość zaszczepienia się dwudawkowym preparatem firmy Pfizer oraz jednodawkowym firmy Johnson&Johnson. Punkt szczepień czynny jest siedem dni w tygodniu. Zatem szczepionkę można wykonać w zasadzie “od ręki”. 

Centrum Medyczne VitaClinic, które znajduje się w Słupnie przy ul. Sasanki 12, oferuje szczepionki dwudawkowe firmy Pfizer oraz jednodawkową firmy Johnson&Johnson. – Zapraszamy 7 dni w tygodniu z możliwością konsultacji lekarskiej na miejscu – zachęca Piotr Panek, właściciel VitaClinic.

– Szczepimy także dzieci do 15 roku oraz osoby uprawnione do trzeciej dawki szczepionki – podkreśla Piotr Panek. Dodaje, że zaprasza do kontaktu również szkoły i zakłady pracy, w których wysoko wyspecjalizowany personel Centrum medycznego wykona szczepienia. – W związku z decyzją Ministra Zdrowia o trzeciej dawce szczepionki przeciw COVID 19 dla osób powyżej 50 roku życia oraz osób zatrudnionych w systemie opieki zdrowotnej zapraszam do mobilnego punktu szczepień w Słupnie.

Centrum posiada wolne terminy i szczepienia właściwie wykonywane są “od ręki”. Zapisy na szczepienia przyjmowane są pod numerem tel: 536-040-149.

VitaClinic jest wyspecjalizowaną kliniką medycyny estetycznej. W ofercie placówki znajduje się szerokie spektrum zabiegów m.in. kroplówek witaminowych poprawiających funkcjonowanie organizmu.