Nafciarze wracają na parkiet Orlen Superligi! Trwa sprzedaż biletów. Przydatny link!

Trwa sprzedaż biletów na domowe spotkania Nafciarzy, którzy po ponad miesięcznej przerwie reprezentacyjnej powrócą na parkiety Orlen Superligi. Niebiesko-biało-niebiescy najpierw zawalczą z Agred Rebud KPR Ostrovią Ostrowem Wielkopolskim. A chwilę później drużyna z Płocka stawi czoła Corotop Gwardii Opole. Pierwszy pojedynek odbędzie się w sobotę, 3 lutego, o godzinie 18:00, a kolejny będzie miał miejsce 10 lutego o godzinie 16:00.

Szczypiorniści Orlen Wisły Płock po przerwie reprezentacyjnej wracają do klubowego grania. Dzięki świetnej końcówce roku 2023 Nafciarze startują z pozycji lidera krajowych rozgrywek ze zgromadzonymi 51 punktami. Na pierwszy ogień Niebiesko-biało-niebiescy zmierzą się we własnej hali z Agred Rebud KPR Ostrovią Ostrowem Wielkopolskim. Mecz 18. serii ORLEN Superligi zaplanowano na sobotę – 3 lutego na godzinę 18:00.

Dokładnie tydzień później, po spotkaniu na wyjeździe w Gdańsku, podopieczni trenera Xaviego Sabate staną do boju w płockiej Orlen Arenie z Corotop Gwardią Opole. Pojedynek 20. kolejki polskiej ligi rozpocznie się o godzinie 16:00. Wypełnijcie płocką halę po brzegi i dopingujcie Wiślaków w rywalizacji o kolejne punkty!

Gdzie kupić bilety?

Stacjonarnie:

– w punkcie sprzedaży DAGNA (Aleja Stanisława Jachowicza 49),
– w siedzibie klubu w ORLEN Arenie,

On-line: na stronie Oficjalnego Partnera klubu – Eventim.pl

Cennik:

– Sektory A,B,C,D,J,K,L,M – 45 zł
– Sektory E,F,H,I – 35 zł
– Sektory B1,B2,C1,C2,D1,D2,F1,H1,J1,J2,K1,K2, L1*, L2 – 30 zł
– Sektory G i G1 – 20 zł

Bilety rodzinny na sektor L1: 2+1 lub 2+2 do kupienia jedynie w siedzibie klubu – Cena biletów dla dorosłych na wybranym sektorze + cena biletu dla dziecka/dzieci – 1 zł (dziecko do 16 r.ż.)

Ulgi i podstawa do ich przyznania

– Płocka Karta Mieszkańca – 10%
– Karta seniora – 20%
– Student/Uczeń – 50%

* zniżki nie łączą się

Podstawa do przyznania ulgi:

– Płocka Karta Mieszkańca – kupujący loguje się na stronie PKM, a następnie przechodzi do linku ze sprzedażą biletów,
– Karta seniora – okazanie karty seniora i dowodu osobistego,
– Legitymacja szkolna lub studencka.

*Bilety ze zniżką do kupienia jedynie w punktach stacjonarnych.

– Drodzy Kibice, widzimy się w Orlen Arenie, gdzie wspólnie zagramy o zwycięstwa z kompletem punktów! – zachęca SPR Wisła Płock.

Źródło i fot: SPR Wisła Płock