Nafciarze przegrywają w Kwidzynie… na szczęście awansują do Final Four

Piłkarze ręczni Orlen Wisły przegrali w Kwidzynie z miejscowym MMTS-em 30:34. Na szczęście zaliczka z pierwszego spotkania wystarczyła, aby płocczanie awansowali do Final Four pucharu Polski.

To już druga porażka z rzędu drużyny Manolo Cadenasa. W ostatnią sobotę Wisła poległa w Puławach 32:33. Niestety, ale od spotkania z MMTS-em Kwidzyn w Płocku z drużyną dzieje się coś złego. Nasi zawodnicy znów zagrali tragiczną pierwszą połowę i do przerwy przegrywali aż 12:20. Dopiero od 40. minuty meczu nafciarze zaczęli zmniejszać straty. Ostatecznie płocczanie przegrali w Kwidzynie 30:34.

MMTS Kwidzyn – Orlen Wisła Płock 34:30 (20:12)

MMTS: Szczecina, Kiepulski – Jędrzejewski 2, Zadura 5, Genda 2, Sadowski 3, Klinger 4, Szczepański 2, Rosiak 3, Nogowski 7, Seroka 3, Łangowski 2, Daszek 1

Orlen Wisła: Sego, Wichary – Wiśniewski 2, Syprzak 4, Zrnić 5, Nikcević 2, Toromanović 1, Nenadić 8, Kavas, Milas, Kević, Montoro, Ghionea 6, Lijewski 2