Nafciarze powalczą o przedłużenie fantastycznej serii bez porażki

Piłkarze nożni Wisły mają szansę na przedłużenie serii bez porażki do 25 spotkań. Warunek – w niedzielę o godz. 17 nie mogą przegrać z Kolejarzem Stróże.

Kolejarz źle rozpoczął rozgrywki w tym sezonie. Zespół ze Stróży po pięciu kolejkach ma na koncie zaledwie sześć punktów, jednak nie wolno ich lekceważyć. Choć pierwsze trzy spotkania przegrali (z Chojniczanką Chojnice 1:3, z Olimpią Gudziądz 0:1 i Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 0:2), to w ostatnich dwóch zdobywali komplet punktów (ze Stomilem Olsztyn 1:0, GKS-em Tychy 3:0).

Natomiast Wisła śrubuje rekord. Płocczanie do tej pory spisują się lepiej niż można było się spodziewać przed sezonem. Na początek nasi zawodnicy uratowali remis z Miedzią Legnica (2:2), później pewnie wygrali w Łęcznej z Górnikiem i w Płocku z Arką Gdynia. Później zremisowali dwa spotkania – z Energetykiem w Rybniku 2:2 i takim samym stosunkiem w Płocku z Dolcanem Ząbki.

Czy nafciarze przedłużą serię spotkań bez porażki w lidze do 25 spotkań? Odpowiedź w niedzielę o godz. 17.

Pozostałe spotkania 6. kolejki:

GKS Bełchatów – Miedź Legnica, Górnik Łęczna – GKS Katowice, Arka Gdynia – Okocimski KS Brzesko, Energetyk ROW Rybnik – Sandecja Nowy Sącz, Dolcan Ząbki – Flota Świnoujście, Puszcza Niepołomice – GKS Tychy, Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn, Olimpia Grudziądz – Termalica Bruk-Bet Nieciecza