Może być niezła zabawa. Twister na ściance wspinaczkowej już w sobotę

Lewa noga na zielonym, prawa ręka na czerwonym. Potem należy utrzymać równowagę, bo gdy upadniesz na matę – przegrywasz. Zatem zasady zabawy są proste. Chodzi o grę twister, która wywołuje mnóstwo śmiechu i do tego sprawdza naszą formę fizyczną. Teraz wyobraźcie sobie twistera na… ścianie.

Grimpi i Płockie Centrum Wspinaczkowe – Orlen Arena zapraszają na prawdopodobnie na pierwsze na świcie zawody w wesołą grę na ściance wspinaczkowej. Organizatorzy zapewniają, że pojedynki będą wesołe. Na uczestników czekają nagrody od sponsorów wydarzenia.

Twister na ściance wspinaczkowej odbędzie się w najbliższą sobotę 30 marca. Od godz. 13:00 do 16:00 zagrają uczestnicy poniżej 150 cm wzrostu, a od godz. 17:00 do 20:00 – grupa powyżej 150 cm wzrostu. Aby wziąć udział w grze, należy się zapisać u operatorów ścianki wspinaczkowej w Orlen Arenie.

– Zapisz się i weź udział w zawodach lub przyjdź i sprawdź się w towarzyskich zmaganiach z innymi – zachęcają organizatorzy zabawy. – Zapraszamy wszystkich do kibicowania i spróbowania własnych sił w grze twister na specjalnie przygotowanych pionowych planszach!