W Płocku miało ruszyć Kino Samochodowe. Organizator: Jednak życie nas bardzo mocno zweryfikowało

Przez dwa dni miało funkcjonować Kino Samochodowe, wybrano repertuar, do tego popcorn, stand-up, food trucki, muzyka lecąca w tle. – Movie Drive to miała być odskocznia dla wszystkich – dla nas oraz dla Was spragnionych dostępu do kultury i rozrywki – czytamy w opublikowanej informacji przez organizatora. Wydarzenie najpierw przeniesiono dziś na inny termin, następnie odwołano.

Jak wyjaśnia agencja eventowa Ibento, to życie zweryfikowało możliwości organizacji Kina Samochodowego. Zresztą nie tylko w Płocku.

– Początkowo byliśmy zmuszeni do podjęcia ciężkiej decyzji o przełożeniu wydarzenia na następny weekend. Natomiast pod wpływem czynników determinujących prawidłowe funkcjonowanie tego typu przedsięwzięć, których na pierwszy rzut oka nie widać z zewnątrz, decydujemy się na całkowite odwołanie seansów w całej Polsce. Niektórych przeszkód nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Mamy nadzieję, że projekt Movie Drive zostanie na dłużej w Waszych miastach w różnych formach. Dziękujemy za okazanie chęci bycia z nami, a pomimo zaistniałej sytuacji za wiele dobrych i ciepłych słów.

Bilety można zwrócić przez formularz wysłany w specjalnej wiadomości od dystrybutora. Zwrot środków potrwa do 14 dni roboczych. 

Tu znajdziemy wydarzenie na Facebooku: Movie Drive Płock.

Dla osób, które mają ochotę obejrzeć film w kinie, mamy jednak dobrą wiadomość. NoveKino Przedwiośnie zaprasza od 6 czerwca. Wkrótce podadzą repertuar.

A co z Heliosem? Zdecydowano o otworzeniu multipleksów tej sieci w późniejszym terminie (datę mają podać na stronie internetowej i w mediach społecznościowych). Czekają na wytyczne sanitarne, aby móc się odpowiednio przygotować na powrót widzów.

– Bardzo cieszymy się, że już wkrótce będziemy mogli wspólnie przeżywać filmowe emocje.