Marsz Miliona Serc już 1 października w Warszawie. W Płocku trwają zapisy na wyjazd

Na Marsz Miliona Serc zaprosił do stolicy przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk. “4 czerwca daliście Polsce nadzieję, więc proszę, dajmy 1 października nie tylko nadzieję, ale też pełną wiarę w zwycięstwo” – brzmi komunikat przewodniczącego opublikowany na stronie partii. 

Byliśmy na Marszu 4 czerwca w Warszawie. Ogromna frekwencja. Przebijały się dwa hasła… [FILM] [FOTO]

Wydarzenie rozpocznie się w samo południe w niedzielę, 1 października w Warszawie. Płockie struktury PO również przygotowują się do wzięcia udziału w manifestacji. Wszyscy chętni na wyjazd do Warszawy mają zapewnione miejsce w autobusie.

Płockie struktury Platformy Obywatelskiej RP organizują wyjazd do Warszawy na marsz, który odbędzie się 1 października. – Aktualnie trwają zapisy na ten wyjazd – tłumaczy sekretarz Koła PO w Płocku, Jarosław Kozanecki. Dodaje, że zarezerwowano trzy autokary. – Wiele osób wraz z rodzinami zamierza pojechać do Warszawy własnym transportem.

– Jeżeli są chętni na taki wyjazd, to mogą się zgłaszać podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres mailowy, przesyłając dane na adres mailowy: platforma@obywatelska.waw.pl – mówi Jarosław Kozanecki. Zaznacza, że jeszcze pozostało kilka wolnych miejsc w autokarze i zaprasza do zapisów. Termin zgłoszeń upływa w niedzielę, 24 września. Wyjazd jest bezpłatny.

Dokładne informacje dotyczące godziny wyjazdu czy programu manifestacji organizatorzy będą przekazywali na bieżąco zapisanym na wyjazd pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Fot. Dziennik Płocki.