Mariawici kipią pomysłami. Kolejnym są… kanapki, sałatki i “coś ciepłego na ząb” z opcją ‘na dowóz’

Trzeba przyznać, że Mariawici wręcz kipią pomysłami. Dziś na przykład, Centrum Integracji Społecznej im. Św. Marii Franciszki Kozłowskiej w Płocku ogłosiło, że można kupić u nich pyszne kanapki i sałaki. Co więcej, zamówienie może być dostarczone pod wskazany adres.

– Są dobre zawsze i wszędzie, na każdy posiłek. Jemy je zaraz po przebudzeniu (bywa, że zanim wstaniemy z łóżka), jak i wieczorem, zabieramy do pracy lub szkoły, by dodały nam sił, a jeśli podamy je na gorąco – mogą być nawet traktowane jako obiad – zachęca CIS.

W menu znalazło się kilka rodzajów kanapek – łączy je chrupiące świeże pieczywo. Poza tym w każdej są warzywa, wędlina, ser czy jajka. – W naszym menu są świetne propozycje zarówno dla „mięsożerców”, jak i wegetarian – każdy znajdzie coś dla siebie – zapraszają Mariawici. To jeszcze nie koniec. W ofercie znalazły się również “Sałatki… z duszą”. Jakby tego było mało, jest też “Coś ciepłego na ząb”, czyli pizzerinki i zapiekanki. Ceny? Te rozpoczynają się od 4 zł, poprzez 7 zł i 8 zł, za sałatkę zapłacimy 9 zł.

– Kupując kanapki i sałatki z Centrum Integracji Społecznej im. św. Marii Franciszki Kozłowskiej pomagasz osobom bezdomnym mieszkającym w Hostelu u Mariawitów oraz akcji Ciepły Posiłek u Mariawitów – zaznacza Centrum.

– Zamówienie możemy dostarczyć pod dowolny adres w Płocku, po wcześniejszym uzgodnieniu pod podanym numerem telefonu 510-827-015. Zadzwoń! Czekamy! Dziękujemy! – czytamy na stronie CIS.

Menu prezentujemy poniżej…