Mamy dla Was bilety na Audioriver. Trzy podwójne zaproszenia! [KONKURS] [AKTUALIZACJA]

Do 15. edycji Audioriver pozostało zaledwie pięć dni. Jeżeli chcielibyście znaleźć się wśród uczestników imprezy, która w najbliższy weekend odbędzie się w Płocku, mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia. Ogłaszamy zatem bardzo szybki konkurs na zasadzie “kto pierwszy ten lepszy”. 

Ponieważ jest to jubileuszowa edycja imprezy wypada wrócić do historii festiwalu. Dla fanów Audioriver pytania będą zapewne bardzo proste.

Na pierwsze dwie edycje festiwalu muzyki elektronicznej, który od początku odbywa się na płockiej plaży, fani mogli wejść za darmo. Pierwsze pytanie: – Od której edycji trzeba było zapłacić za bilet i ile kosztował? Drugie pytanie związane jest z miejscem odbywania się imprezy. Wiadomo, że główne koncerty i gwiazdy można podziwiać nad Wisłą na kilku scenach. To jednak nie wszystko. Na Starym Rynku w Płocku również się dzieje… A dokładnie jest to Rynek Niezależny, na który składają się darmowe Targi i Warsztaty Muzyczne. Nasze drugie pytanie brzmi: – W którym roku w Płocku po raz pierwszy odbył się Rynek Niezależny, czyli impreza towarzysząca Audioriver?

Na Wasze odpowiedzi czekamy dziś, czyli w poniedziałek, 25 lipca do godz. 10:00. Wygrywają trzy pierwsze osoby, które udzielą prawidłowych odpowiedzi na nasze pytania. Na wasze e-maile czekamy pod adresem lena@dziennikplocki.pl. O szczegółach odbioru nagrody, czyli podwójnego zaproszenia na Audioriver 2022 powiadomimy w wiadomości zwrotnej dziś do godz. 10:30. 

AKTUALIZACJA

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Wzbudził on ogromne zainteresowanie. Otrzymaliśmy od Was ponad 1200 e-meili. Mnóstwo osób jednak popełniło zasadniczy błąd, odpowiadając na jedno pytanie. Pytania były dwa: odpowiedź na pierwsze to 35 zł, a na drugie w 2010 roku. Z łatwością znawcy festiwalu poradzili sobie z pytaniami. Zwycięzcy otrzymali e-meile od naszej redakcji dotyczące odbioru nagrody. 

Gratulujemy i życzymy super zabawy na płockiej plaży na 15. edycji Audioriver w Płocku. 

Fot. Marek Michalski (archiwum Dziennik Płocki)