Litosława Koper: Pokażemy, że Lewica jest kobietą! [FILM]

Jestem przewodniczącą Rady Miejskiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Płocku. Przez wiele lat byłam nauczycielką płockiej „Siedemnastki”. Od 8 lat jestem dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury i szefową płockiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – przedstawia się Litosława Koper, kandydatka do rady miasta Płocka w nadchodzących wyborach.

Zapewnia, że w Radzie Miasta będzie walczyła o czyste powietrze w Płocku, parkingi na waszych osiedlach czy zupełnie nowy budynek dla Przedszkola Nr 17. – Zadbam o remont uliczek i placów zabaw – dodaje. Obiecuje również, że w ramach „Srebrnej Rewolucji” będzie walczyła o dom seniora i osiedla przyjazne osobom starszym, czyli przyciski życia w mieszkaniach, pomoc pielęgniarki i „złotej rączki” w każdej chwili.

Litosława Koper przedstawiam również inne, aktywne kobiety z list SLD – Lewica Razem. – Wywodzimy się z różnych środowisk i mamy odmienne doświadczenia życiowe, ale połączyły nas podobne poglądy i chęć walki o wspólne sprawy. Zahartowałyśmy się w bojach o obronę naszych praw – tłumaczy. – Popieramy parytety i pomoc dla par zmagających się z problemem bezpłodności. Sprzeciwiamy się dyskryminacji i ograniczaniu dostępu do nowoczesnych metod leczenia – podkreśla.

– Jesteśmy silne, aktywne zawodowo i chcemy, żeby kobiety miały jeszcze większy wpływ na przyszłość Płocka. Jesteśmy też wrażliwe, dlatego myślimy o tych płocczanach, którzy potrzebują szczególnego wsparcia od władz miasta i miejskich instytucji. Prywatnie, podobnie jak Wy, gotujemy obiady, dbamy o swoje domy i bliskich.

I dodaje: – 21 października znajdziecie nas na liście nr 5 – SLD – Lewica Razem. Pokażmy, że Lewica jest Kobietą!

https://www.facebook.com/litoslawa.koper/videos/2517301074947475/