Kraina Zabawek skradnie serce każdego dziecka. Ogromny wybór zabawek w sklepach sieci Biedronka

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami – do rozbłyśnięcia na niebie pierwszej gwiazdki zostało zaledwie sześć dni. Największym wyzwaniem wielu rodziców pozostaje wciąż zakup wymarzonych prezentów gwiazdkowych dla dzieci, które nie tylko rozwiną ich wyobraźnię i będą miały walory edukacyjne, ale także skradną serce malucha i zagoszczą na specjalnej półce wśród jego ulubionych upominków. Aby ułatwić to zadanie, sieć Biedronka przygotowała specjalną ofertę zabawek, która już od początku listopada jest dostępna we wszystkich sklepach sieci.

Coś dla siebie znajdą w niej rodzice dzieci o różnorodnych zainteresowaniach oraz w różnym wieku – w ofercie znajdują się bowiem produkty dla małych odkrywców, miłośników lalek, klocków, popularnych bajek czy sztuki, a także wielu innych hobby. Nie brakuje także produktów znanych marek, takich jak Fisher-Price, Lego, Playmobil czy Barbie. Sieć Biedronka zachęca do zapoznania się z bogatą ofertą zabawek, która dostępna jest na stronie Kraina Zabawek

Sieć Biedronka co roku przygotowuje dla swoich klientów rozbudowaną ofertę zabawek świątecznych, które w tym roku dostępne są w naszych sklepach już od 8 listopada, a oferta poszerzana jest co tydzień, aż do świąt Bożego Narodzenia – mówi Kamila Mikitiuk, menadżer kategorii zabawek w sklepach Biedronka. Podkreśla, że analizując potrzeby klientów i ich dzieci oraz obecnie obowiązujące trendy wśród zabawek, sieć przygotowała szeroki wybór produktów, wśród których znajdują się zabawki dla dzieci w wieku od pół roku aż do kilkunastu lat.

– Niezmiennie pragniemy, by rodzice dzieci o odmiennych zainteresowaniach mogli znaleźć coś dla siebie, dlatego współpracujemy z wieloma cenionymi markami zabawek, takimi jak Fisher-Price, Lego czy Barbie, oferując setki produktów dla dzieci, które nie tylko mają najwyższą jakość, ale również posiadają certyfikaty bezpieczeństwa – dodaje Kamila Mikitiuk.

W tegorocznej ofercie znaleźć można wiele zabawek uznawanych za kultwe, takich jak np. klocki Lego, Playmobil, lalki Barbie czy drewniane zabawki dla najmłodszych Elefun, dostępne już od 29,99 zł za opakowanie. Popularne są także zwierzątka, takie jak piesek Boogie (139 zł/opakowanie) czy psia mama ze szczeniaczkami (79,99 zł/opakowanie). Rodzice miłośników czterech kółek mogą postawić też na zabawki z serii Hot Wheels, dostępne już od 24,99 zł/zestaw, lub Monster Truck, w cenie 29,99 zł/2 sztuki.

Coś dla siebie znajdą również fani sztuk plastycznych, które są coraz popularniejszymi upominkami gwiazdkowymi. Na sklepowych półkach znajdą oni np. obrazy do samodzielnego malowania po numerach (34,99 zł/sztukę), ciastolinę Play-Doh (19,99 zł/zestaw 4+1) czy zestawy kredek Bambino (37,99 zł/zestaw). Biedronka w tym roku zachwyci również fanów bajek Disneya – w ofercie zabawek znalazły się m.in. lalki z kolekcjonerskiej serii, przedstawiające Kopciuszka czy Elsę z Krainy Lody (99 zł/sztukę).

Ogromną popularnością w tegorocznej ofercie cieszą się też zabawki drewniane oraz interaktywne, jak również te typu fidgets. Rodzice najmłodszych dzieci często decydują się też na zabawki sensoryczne, a także wszelkiego rodzaju gry i puzzle, pozwalające aktywnie i ciekawie spędzić czas całą rodziną.

Fot. Materiał prasowy.