Koło widokowe na płockiej starówce już na majówkę. To jednak nie wszystko. Będzie też festiwal…

Już po raz 5. na płockiej starówce odbędzie się niezwykle popularny wśród płocczan i mieszkańców powiatu Festiwal jedzenia i picia. Oprócz dań i napojów dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym ogromne koło widokowe, które będzie gotowe już na majówkę! – Zostanie z nami aż do początku czerwca, czyli do Jarmarku Tumskiego – poinformował prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski w mediach społecznościowych.

Festiwal jedzenia i picia odbędzie się na płockiej starówce w dniach 5-7 maja (piątek, sobota, niedziela). – Czekać na Was będą smaki z całego świata, unikalne połączenia jedzenia i piw rzemieślniczych zaskoczą Wasze zmysły – reklamują wydarzenie organizatorzy imprezy, czyli firma Recon. – Nie planujcie obiadu i kolacji w te dni. Wpadajcie do Nas najeść się do syta – zachęcają.

Główną atrakcją wydarzenia będzie 26 food trucków z wyśmienitą kuchnią międzynarodową, ogromne koło widokowe oraz karuzela wenecka. Dla uczestników festiwalu przygotowana będzie również strefa biesiadna oraz klimatycznie oświetlona strefa relaksu z leżakami. Całe wydarzenie uświetni muzyka i występy artystów: w piątek i sobotę – dj’e z muzyką elektroniczną, a w niedzielę – koncerty. Na najmłodszych czekać będą atrakcje dmuchane oraz pokazy baniek mydlanych.

Kiedy i w jakich godzinach…
Piątek – 5 maja – w godz. 15:00-2:00;
Sobota – 6 maja – w godz. 12:00-2:00;
Niedziela – 7 maja – w godz. 12:00-20:00.

Organizatorem wydarzenia jest firma Recon.

Fot. UMP.