Kibice żegnają Letni Piątak z nagrodami. Witają… jesienny

Wielokrotnie i systematycznie informowaliśmy i namawialiśmy kibiców, aby wzięli udział w super akcji Letni Piątak, którą od lipca prowadziła Wisła Płock. W minioną sobotę odbył się ostatni mecz w letniej edycji zabawy. Przypominamy, że Nafciarze grali z Pogonią Szczecin, a spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 na korzyść naszej drużyny.

Czas zatem na podsumowanie letniej akcji. “Od wtorku 19 września od godziny 9:00 w sklepach klubowych na Stadionie im. Kazimierza Górskiego oraz w Galerii Mazovia będzie można odbierać upominki-niespodzianki! Teraz już możemy zdradzić, że specjalnym Wiślackim gadżetem była unikatowa koszulka z napisem WP, dostępna w rozmiarach S, M, L, XL, XXL” – informuje klub.

W Wiśle Płock podkreślają, że akcja Letni Piątak nie była jednorazowa i w sezonie 2017/2018 kibice będą mieli okazję wziąć udział w… jesiennym, zimowym oraz wiosennym piątakiem! Zasady zabawy pozostają takie same. – Obecność na wszystkich meczach w danym piątaku, pozostawienie biletów ze wszystkich spotkań i ważny dokument tożsamości – to wszystko co było i nadal będzie potrzebne do odbioru nagrody związanej z panującą porą roku – podkreślają organizatorzy zabawy. 

W imieniu klubu i swoim własnym zapraszamy do udziału w nadchodzącym Jesiennym Piątaku, który rozpocznie się już w niedzielę 1 października o godzinie 15:30, podczas spotkania 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

JESIENNY PIĄTAK

Bruk-Bet Termalica Nieciecza (niedziela, 1 października, godz. 15:30)
Śląsk Wrocław (21-22 października*)
Jagiellonia Białystok (4-5 listopada*)
Arka Gdynia (2-3 grudnia*)
Sandecja Nowy Sącz (13 grudnia*)
* – dokładnie daty meczów zostaną podane w późniejszych terminach

– Mamy nadzieję, że upominki-niespodzianki z Letniego Piątaka przypadną Wam do gustu i będziecie w nich przychodzić na wszystkie mecze Nafciarzy. Do zobaczenia na trybunach! – zaprasza Wisła Płock.

Fot. Wisła Płock