Każdy tenor może podbić świat z płockim chórem Vox Singers

Płockiego chóru Vox Singers chyba za bardzo przedstawiać nie trzeba. Bo właściwie ich druga nazwa powinna brzmieć Sukces. Wiadomości o trofeach, które zdobywają na scenach polskich i zagranicznych obiegają krajowe media lotem błyskawicy. Chór jest sławny i nikt co do tego nie ma wątpliwości. 

Na dodatek rozwija swoje skrzydła sławy coraz szerzej. Po ostatnich sukcesach w Stanach Zjednoczonych Ameryki, skąd wrócili ze złotem, chcą sięgać dalej i wyżej. W tym roku Vox Singers pod kierownictwem Roberta Majewskiego zaśpiewa na scenach Rygi, Republiki Południowej Afryki, a jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, płockich chórzystów będą podziwiać w swoim kraju także Japończycy. 

A teraz najważniejsze. Vox Singers do swojego składu poszukuje tenorów, czyli generalnie mężczyzn. Przesłuchania wszystkich chętnych na podbijanie świata z płockim chórem, będą odbywały się do końca kwietnia 2017 roku w poniedziałki i środy, między godziną 17 a 19, w sali prób przy ulicy 3 Maja 18 na III piętrze. Bliższych informacji dowiecie się, dzwoniąc pod numer telefonu: 662-240-700. 

Czujesz, że masz wspaniały głos, dołącz do niezwykłego zespołu ludzi. Powodzenia!

Fot. Vox Singers.