Jutrzenka szuka zdolnych szczypiornistek

plakat A3 kopiapokplak

 

Urodziłaś się w latach 2002-2003? Lubisz grać w piłkę ręczną? Chciałabyś występować w klubie z tradycjami? Zgłoś się w sobotę, 13 września o 10.00 na trening otwarty.

 

Dwugodzinne zajęcia organizowane przez MMKS Jutrzenka odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 16 przy ulicy Piasta Kołodzieja 7, w której płocki klub występuje w rozgrywkach pierwszej ligi oraz we wszystkich kategoriach młodzieżowych.

Organizatorzy przewidują pokazowy trening, w którym wezmą udział zawodniczki Jutrzenki oraz mecz pokazowy. W planie są również zajęcia dla dziewcząt zainteresowanych grą w klubie, które poprowadzą wykwalifikowani szkoleniowcy, na czele z Przemysławem Chudzickim odpowiedzialnym za najmłodszą grupę wiekową.

Wszystkie dziewczęta, które zechcą wziąć udział w zajęciach, proszone są o zabranie ze sobą strojów sportowych oraz obuwia sportowego. – Nasz trening otwarty jest dostępny nie tylko dla dziewcząt z naszego miasta – mówi Przemysław Chudzicki. – Gorąco zapraszamy wszystkie chętne z Bielska, Bulkowa, Słupna, Łącka i wszystkich podpłockich miejscowości.