Jutrzenka przegrała mecz na własne życzenie

Szczypiornistki MMKS Jutrzenki Płock miały wielką szansę pokonać we własnej hali KPR Kobierzyce, jednak przez proste błędy w końcówce spotkania, przegrały 28:29.

Spotkanie nie rozpoczęło się dobrze dla naszych zawodniczek. Podopieczne Jarosława Stawickiego tradycyjnie potrzebowały czasu, aby wejść w mecz. Choć w tym meczu Jutrzenka potrzebowała go zdecydowanie dłużej, bo zrobiła to dopiero w drugiej połowie. Do przerwy przegrywała aż 12:17 i dopiero w drugich trzydziestu minutach zaczęła odrabiać straty. Już w 40. minucie mieliśmy remis, a chwilę później płocczanki wyszły na jednobramkowe prowadzenie. Niestety w końcówce nie wytrzymały presji i popełniły proste błędy, które zaważyły o ostatecznym zwycięstwie drużyny z Kobierzyc 29:28.

MMKS Jutrzenka Płock – KPR Gminy Kobierzyce 28:29 (12:17)
Jutrzenka: Dobrowolska, Obrębalska – Waszkiewicz 4, Charzyńska 7, Gieras 4, Krysiak 3, Borysławska 6, Dyszkiewicz 3, Rędzińska, Stasiak 1
Kobierzyce: Olejnik, Gadowska – Przydacz 5, Kaźmierska 4, Janczak 6, Wójt 1, Król 5, Linkowska 4, Wojda 3, Barczak 1, Jakubowska