Jutrzenka ma nowego sponsora!

Dzisiaj, a więc ostatniego dnia czerwca, do grona sponsorów MMKS Jutrzenki Płock dołączyła płocka spółka Tectum Inwest, która – na razie – zdecydowała się pomóc płockiemu klubowi w sezonie 2016/2017.

Wiadomo, że sport wychowuje, uczy dyscypliny i zasad “fair play”. Mamy nadzieję, że MMKS Jutrzenka Płock da możliwość spełniania marzeń młodym sportowcom, a nam pozwoli cieszyć się wspólnie z nimi osiąganymi sukcesami – powiedział współwłaściciel firmy – Sergiusz Pietras.

Jak czytamy na profilu facebook’owym Jutrzenki: – O wyborze MMKS Jutrzenki Płock zadecydował fakt, że piłka ręczna jako dyscyplina sportowa wymaga zaangażowania, odpowiedzialności i pracy zespołowej. To wartości, którymi kieruje się w swojej pracy spółka Tectum Inwest.

Współpraca z prężnie rozwijającą się firmą to dla nas wyróżnienie i jednocześnie wyzwanie. Mam pewność, że po sezonie będziemy się wszyscy cieszyć sportowymi sukcesami zawodników MMKS Jutrzenki Płock – to z kolei słowa niekryjącego zadowolenia prezesa MMKS Jutrzenki Płock – Jana Kalinowskiego.

Tectum Inwest jest rodzinną firmą deweloperską działającą na lokalnym rynku od 2010 roku. Spółka prowadzi sprzedaż domów jednorodzinnych i komfortowych mieszkań na osiedlu “WISŁA PARK” i “OSIEDLU PRZYJAZNA”. 

Źródło i fot. MMKS Jutrzenka Płock