Jedyne takie śniadanie w Płocku. Posmakuj pysznych dań i wiedzy

Przez cztery lata spotkali się 85 razy. W ciągu tych lat uzbierało się ponad 250 osób, które wzięły udział w spotkaniach. Zawiązały się przyjaźnie i znajomości, które mają konkretny wymiar – przekładają się na reklamę – a ta jak wiemy, jest ona dźwignią każdego biznesu.

Mowa o Czwartkowych Śniadaniach Biznesowych, które odbywają się w płockim lokalu U Mariusza przy Placu Narutowicza. Jak na śniadanie przystało odbywa się ono w godzinach porannych od 8:00 do 10:00. Zanim każdy zabierze się do swoich codziennych obowiązków, związanych z pracą, wspólnie z innymi przedsiębiorczymi osobami zjada posiłek. Przy okazji spotkania wymieniają się poglądami, doświadczeniami i dzielą się swoją wiedzę biznesową. Przyświeca im hasło – “Polecaj, a będziesz polecany”. Krótko mówiąc, są to jedyne takie śniadania networking’owe w Płocku.

Czym w ogóle jest networking?

To tworzenie sieci kontaktów opartych na pozytywnych relacjach, których celem jest wzajemne wsparcie w sferze zawodowej. Aby kontakty te faktycznie były cenne i pomocne muszą charakteryzować się kilkoma cechami. Ważne jest, aby były długofalowe, systematycznie podtrzymywane i stale rozbudowywane. Istotną kwestią jest również to, aby ufać sobie nawzajem, ponieważ tylko wtedy możemy liczyć na rekomendację naszej osoby. U podstaw skutecznego networkingu powinna leżeć kolejna cecha – wzajemność. Jeśli my zrobimy coś dla kogoś, możemy być pewni, że ta osoba będzie chciała nam się odwdzięczyć. Przy tym wszystkim należy pamiętać, że networking nie opiera się na krótkich, szybkich spotkaniach z nieznajomymi czy też tylko kontaktach wirtualnych. Są to głębsze relacje, a przysługi są wyświadczane ze szczerej chęci, a nie jako wynik uporczywych próśb. Takie spotkania mają charakter nawiązania kontaktów i zacieśnienia współpracy między osobami. Wiele osób ze świata biznesu zauważa, że tylko poprzez wzajemne wsparcie i sprawdzone kontakty może rozwijać swoją działalność. Silne relacje biznesowe są efektem silnych relacji międzyludzkich.

Pomysłodawcą i organizatorem płockich śniadań jest Mariusz Jakóbowski, właściciel lokalu. – W naszych spotkaniach stawiamy na systematyczność i wzajemne, pozytywne relacje – tłumaczy. – Zapraszam na czwartkowe spotkania ludzi biznesu z Płocka i okolic – podkreśla.

Jeżeli macie ochotę poznać nowych ludzi, którzy obracają się w świecie biznesu, nie omijajcie tych śniadań – podczas nich można się sporo nauczyć. Mnóstwo informacji znajdziecie też na Facebooka, na Czwartkowe Śniadania Biznesowe u Mariusza. Możecie też zadzwonić pod numer 727 916 323 lub napisać na adres biuro@marketing-net.pl, a organizator udzieli wam wszystkich informacji.