Dziennik Płocki i SPR Wisła Płock grają do… wspólnej bramki. Jest nam niezmiernie miło

– Do grona partnerów współpracujących z SPR Wisłą Płock dołączył Dziennik Płocki, który objął klub patronatem medialnym – poinformowała SPR Wisła Płock.

Dziennik Płocki został nowym partnerem medialnym SPR Wisły Płock na sezon 2023/2024. W ramach współpracy portal wspomoże w działaniach promocyjnych meczów szczypiornistów ORLEN Wisły Płock oraz projektów realizowanych przez klub.

Do grona naszych Partnerów dołączył Dziennik Płocki. To już nasz trzeci patronat medialny na sezon 2023/2024. Cieszymy się, że możemy liczyć na wsparcie kolejnego portalu informacyjnego działającego na terenie Płocka i okolic. Jest to dla nas bardzo ważne z perspektywy promocji klubu oraz budowania wizerunku i frekwencji na domowych meczach ORLEN Wisły Płock – skomentowała Justyna Gawlińska – kierowniczka działu marketingu i reklamy.

Miło nam, że powracamy po przerwie i ponownie będziemy w tym szczególnym gronie partnerów medialnych. Mamy nadzieję, że ten rok będzie pełny sukcesów i że małą cegiełkę będziemy mogli dołożyć i my – Michał Markiewicz, przedstawiciel Dziennika Płockiego.