Dzień Piękna z City Spa, czyli wyjątkowe wydarzenie dla kobiet. Mamy dla Pań trzy zaproszenia… [KONKURS]

Olga Wawszczak z City Spa wraz z marką Environ zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dla kobiet poświęcone pielęgnacji skóry i makijażowi. Spotkanie odbędzie się w czwartek 16 maja o godzinie 17 w Kamienicy Smaku przy ulicy Kościuszki 1. Z tej okazji mamy dla Pań konkurs, w którym do wygrania są trzy ekskluzywne zaproszenia! 

Dzień Piękna w City Spa to niepowtarzalna okazja do poznania sekretów świadomej pielęgnacji skóry oraz odkrycia tajników makijażu mineralnego. Na gości czekają liczne atrakcje, w tym: prezentacja świadomej pielęgnacji skóry marką Environ, która używa tylko najwyższej jakości składników, zapewniając doskonałe rezultaty pacjentów na całym świecie, a także pokaz makijażu mineralnego marką Jane Iredale, która oferuje bogatą paletę produktów dla różnych rodzajów cery, zapewniając komfort i piękno bez kompromisów. – Prestiżowa oferta City Spa, która gwarantuje kompleksową pielęgnację i relaks dla ciała i ducha.

Kosmetyki Environ to niezrównane połączenie składników najwyższej jakości, takich jak stężone witaminy A, E i C, peptydy oraz antyutleniacze, które zapewniają skuteczną pielęgnację skóry, potwierdzoną licznymi pozytywnymi opiniami pacjentów na całym świecie. Marka Jane Iredale to gwarancja naturalnego piękna dzięki kosmetykom mineralnym, które nie tylko uwydatniają naturalne atuty, ale także pielęgnują skórę, zapewniając jej nawilżenie i ochronę. W programie wydarzenia jest również zmysłowa rumba w wykonaniu Sary i Michała Milewskich ze szkoły Show Time, aby dodać nutę zabawy i energii temu wyjątkowemu spotkaniu.

Podczas wydarzenia uczestniczki będą miały okazję, aby osobiście przetestować markowe produkty i skonsultować się ze specjalistami, a także zapoznać się z prestiżową ofertą City Spa, zakupić kosmetyki i zabiegi w promocyjnych cenach i wziąć udział w zabawach i konkursach. Przewidziano atrakcyjne nagrody i rabaty.

Chcesz poznać szczegóły? Masz pytania? City Spa zaprasza do kontaktu. 698-54-89-89

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do odkrycia tajemnic piękna i zdrowej skóry! Weź udział w naszym konkursie. Wystarczy, że odpowiesz na bardzo proste pytanie. Jakich firm kosmetyki będą zaprezentowane podczas spotkania, które City Spa organizuje w Kamienicy Smaku?

Konkurs trwa tylko dziś, tj. we wtorek, 14 maja. Wygrywają pierwsze trzy osoby, które udzielą prawidłowych odpowiedzi. E-meil z odpowiedzią prosimy kierować na adres lena@dziennikplocki.pl Zwyciężczynie powiadomimy e-meilem zwrotnym, gdzie napiszemy, jak odebrać nagrodę.