Dzień Dziecka w Wiśle Płock. Będzie się działo… na sportowo

W najbliższy czwartek swoje święto będą obchodzić najmłodsi. Z tej okazji 1 czerwca na Stadionie im. Kazimierza Górskiego czekać będzie na nich wiele atrakcji przygotowanych przez Wisłę Płock! 

Dzień Dziecka, choć pewnie mógłby się odbywać codziennie, jest niestety tylko raz w roku. Rodzimy klub piłkarski o młodych fanach Nafciarzy pamięta oczywiście cały czas, ale żeby tego było mało z okazji ich święta zaprasza na wyjątkową imprezę, która odbędzie się na trawiastym boisku treningowym.

Wszystkie dzieci i ich rodzice w godzinach 16:00-18:00 staną przed okazją spotkania się z zawodnikami Wisły. Będzie czas na zbieranie autografów, robienie zdjęć, wspólny trening, a co więcej także konkurs strzałów! Na tych, którzy pokonają płockich piłkarzy czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Oprócz tego każdy uczestnik wydarzenia otrzyma między innymi zaproszenie na ostatni mecz sezonu 2016/2017 ze Śląskiem Wrocław, a dodatkowo będzie mógł zmierzyć się w namiocie z playstation z Cezarym Gontarkiem – zawodnikiem sekcji e-sportowej Wisły.

To nie koniec niespodzianek. Do godziny rozpoczęcia Piłkarskiego Dnia Dziecka z Wisłą Płock muszą one jednak pozostać tajemnicą. Aby przekonać się co jeszcze na Was czeka trzeba po prostu wybrać się na stadion i do tego wszystkich chętnych gorąco namawiamy. – Nie będziecie żałować – zachęcają organizatorzy.

Źródło: Wisła Płock