Dyskretny urok muzycznej elegancji

plakat_sinatra

Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach nie ogranicza się wyłącznie do organizowania koncertów chopinowskich. Już w niedzielę, 10 sierpnia w sannickim pałacu wystąpi Jacek Borkowski.

Znany i popularny aktor jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. W 1971 roku zadebiutował na scenie w 1971 roku podczas Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Siedlcach. Cztery lata później zdobył Złoty Samowar podczas Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze.
W latach 1977-2000 związany był z warszawskim Teatrem Ateneum. Ma na koncie współpracę z Andrzejem Łapickim, Krzysztofem Langiem, Andrzejem Konicem, Tomaszem Zygadłą, Janem Łomnickim, Maciejem Dejczerem, Maciejem Ślesickim, Januszem Rzeszewskim, Hubertem Drapellą, Barbarą Sass-Zdort.
W niedzielę, 10 sierpnia o 17.00 w muszli koncertowej nieopodal pałacu Jacek Borkowski zaśpiewa największe przeboje z repertuaru Franka Sinatry oraz inne standardy muzyki rozrywkowej. Będzie można usłyszeć tak znane hity, jak: „Moon River”, „New York, New York”, „That’s life”, „Strangers in the night”, „Old Macdonald”, „Something stupid”, „My way”, „Come fly with me”, „Love and marriage”.
Jackowi Borkowskiemu towarzyszyć będą Tomasz Bielski na saksofonach, fletach i klarnecie, Wojciech Puszek na fortepianie i Zbigniew Kucharski na gitarze basowej.