Donald Tusk przyjedzie do Płocka. Zaproszenie dla mieszkańców na spotkanie otwarte!

– Wczoraj premier Donald Tusk zapowiedział, a dziś potwierdzamy i zapraszamy! – ogłosił prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski w poście w mediach społecznościowych.

Lider Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk spotka się z mieszkańcami Płocka oraz powiatu płockiego w sobotę, 7 października, o godz. 12:00 w Szkole Podstawowej nr 22 przy ul. Czwartaków 6 na płockich Podolszycach. Spotkanie z szefem największego ugrupowania opozycyjnego jest otwarte dla wszystkich.

Donald Tusk kontynuuje swoje spotkania z wyborcami w miejscowościach całej Polski. W środę, 4 października, rozmawiał z mieszkańcami Konina, podczas spotkania zapowiedział, że przed wyborami odwiedzi jeszcze kilka miast, w tym Płock. Dziś informację potwierdziły płockie struktury Platformy Obywatelskiej.

Szef największego ugrupowania opozycyjnego odwiedził ostatnio nasze miasto 9 listopada 2022 r. Spotkanie odbyło się w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego.

Przypomnijmy. Platforma Obywatelska, .Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni i Agrounia wspólnie tworzą Koalicję Obywatelską, która w wyborach do Sejmu znajduje się na liście nr 6.

Wybory do Sejmu i Senatu RP odbędą się w niedzielę 15 października. Lokale wyborcze będą czynne od godz. 7 do 21.

Fot. Platforma Obywatelska (Facebook: Donald Tusk)