Czterej nowi gracze przyjadą na testy

Bramkarz, dwóch bocznych obrońców oraz napastnik (ofensywny pomocnik) pojawią się w przyszłym tygodniu na testach w Wiśle. Decyzja w sprawie ich przyszłości ma zostać podjęta przed wyjazdem na zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim.

Dwaj z czterech graczy, którzy pojawić się mają na testach w klubie z ulicy Łukasiewicza 34, związani są obecnie z KSZO Ostrowiec: dziewiętnastoletni bramkarz Konrad Zacharski oraz rok od niego starszy boczny obrońca Karol Barański. Na boku obrony występuje również Jan Grzesik, zawodnik Legii Warszawa, który sezon 2013/2014 spędził na wypożyczeniu w Zagłębiu Sosnowiec. Ostatnim z graczy zaproszonych na testy w Wiśle jest Michał Miller. Dwudziestotrzyletni zawodnik mogący grać jako napastnik lub ofensywny pomocnik, występuje w z MKS Korsze.
W poniedziałek zawodników Wisły oraz testowanych graczy czekają badania szybkości i mocy oraz test progresywny. Władze klubu zapowiadają, że w najbliższym czasie w Płocku pojawić się mogą kolejni gracze. Przypominamy, że do tej pory Wisła pozyskała dwóch zawodników – ofensywnego pomocnika Olimpii Grudziądz Piotra Ruszkula oraz Dimitar Iliewa – napastnika Lokomotivu Sofia.