Coraz większy asortyment produktów na Targowisku przy ul. Rembielińskiego. Rynex zaprasza! [FOTO]

Świąteczne zakupy ruszyły z pełną mocą. Co więcej – ci odważniejsi, którzy nie boją się porannych przymrozków – kupują sadzonki kwiatów, aby przyozdobić swoje balkony czy ogródki. Wszystko po to, aby święta Wielkiej Nocy były jeszcze bardziej uroczyste. I już chyba mieszkańcom Płocka, a także okolic, nie trzeba przypominać, że ogromny wybór produktów, roślin, prezentów czy ozdób świątecznych znajdą na Targowisku spółki Rynex przy ul. Rembielińskiego 6b.

– Niby wiosna nas nie rozpieszcza, bo poranne przymrozki jednak odczuwają wszyscy. Ma to też swoje przełożenie na zakupy sadzonek roślin. Mieszkańcy jeszcze się odrobinę obawiają, że rośliny mogą nie przetrzymać – tłumaczy nam Radosław Bednarski, prezes spółki Rynex. – Niemniej jednak chętnych nie brakuje. A hodowców wiosennych kwiatów na naszym targowisku przybywa każdego dnia, a co za tym idzie, ceny są konkurencyjne – zaznacza. – Nie ma się zatem co zastanawiać – zapraszamy po barwne bratki, stokrotki i inne sadzonki.

Targowisko przy ul. Rembielińskiego 6 w Płocku obfituje również w ozdoby i dekoracje świąteczne. – Pomysłowość twórców zajączków, kurczaczków, stroików na świąteczny stół, zaskakuje. To są takie Wielkanocne cuda, dzieła sztuki – chwali prezes spółki. – No jest w czym wybierać.

Radosław Bednarski wymienia również jakich stoisk na targowisku nie brakuje. – Asortyment mamy ogromny. Kupcy bardzo wielu branż, widzą potencjał na naszym targowisku i wciąż przybywa stoisk. Nie brakuje wyrobów garmażeryjnych, świeżych warzyw i owoców, ubrań, butów, biżuterii, której należy szukać w hali C oraz na stoiskach pod wiatą, artykułów spożywczych, artykułów chemicznych, pościeli, zabawek… Naprawdę można by długo wymieniać. Jestem pewien, że nawet najbardziej wybredni znajdą coś, co przypadnie im do gustu – podkreśla prezes spółki.

– Świąteczne zakupy można zrobić u nas od A do Z. Od obrusów, poprzez ozdoby, prezenty od Zajączka, no i oczywiście wszystko co na stole świątecznym znaleźć się powinno…

Więcej o Targowisku Rynex można znaleźć na Facebooku

Fot. Rynex spółka. z.o.o