Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zanim nadejdzie wiosna? Siłownia Arena w Płocku zaprasza

Szukasz miejsca, w którym chcesz aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do siłowni Arena, która codziennie pozostaje do dyspozycji osób, lubiących czynnie spędzać czas.

Siłownia Arena to przestrzenna, ponad 400 metrowa powierzchnia, wyposażona w nowoczesny sprzęt, zapewniający bezpieczny i skuteczny trening całego ciała. Na siłowni znajduje się strefa wolnych ciężarów oraz profesjonalnie wyposażona strefa cardio, dająca możliwość kompleksowego treningu kondycyjnego.

– Ilość urządzeń pozwala na doskonalenie wszystkich grup mięśniowych i daje możliwość prowadzenia wszechstronnych treningów siłowych oraz ćwiczeń kształtujących sylwetkę – wyjaśnia płocki MOSiR. – Nad bezpieczeństwem ćwiączcych osób czuwa wykwalifikowanych kadra instruktorów, która udzieli wskazówek, jak prawidłowo wykonywać poszczególne ćwiczenia i będzie dopingować do systematycznego uprawiania aktywności fizycznej.

Więcej szczegółów dotyczących funkcjonowania Siłowni Arena oraz innych obiektów zarządzanych przez spółkę znajdziecie na Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock.

Fot. MOSiR Płock.