BHT Petrochemia zdobyła puchar Polski w piłce ręcznej plażowej!!! Zapis relacji z meczu finałowego!!!

image

BHT Petrochemia zdobyła puchar Polski w piłce ręcznej plażowej. W finale płocczanie pokonali drużynę Damy Radę Inowrocław 2:0 (23:22, 19:8).

Pierwszy set był bardzo wyrównany. Płocczanie mocno walczyli punkt za punkt o korzystny rezultat. Zwycięstwo w pierwszym secie dał naszemu zespołowi Marcin Miedziński, który w ostatniej sekundzie pokonał za jeden punkt bramkarza rywali zdobywając gola na 23:22. W drugim secie nasi piłkarze po prostu zdeklasowali swoich rywali pokonując ich 19:8, wygrywając cały mecz 2:0 i ostatecznie zdobywając puchar Polski 2013!!! To pierwszy tak wielki sukces płocczan w piłce ręcznej plażowej!!!

Zapis relacji minuta po minucie z meczu finałowego:

Płocczanie wygrywają 2:0 i zdobywają puchar Polski w piłce ręcznej plażowej!!!

20′ strata i przejęcie Petrochemii rzut przez całe boisko 19:8!!!

20′ 20 sekund!

20′ strata Damy Radę

20′ 18:8!!!!

20′ broni bramkarz Petrochemii

19′ strata Petrochemii

19′ przejęcie Petrochemii!!! już nic nie odbierze płocczanom pucharu Polski!!!

19′ 16:8 Miedziński po wrzutce

19′ czas dla zawodników Petrochemii

18′ 14:8 po kontrze rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę

18′ zawodnik Petrochemii niecelnie

18′ karny i kara dla zawodnika Petrochemii, 14:6

18′ wrzutka jednak rzut niecelny w wykonaniu Petrochemii

18′ coraz bliżej pucharu Polski

18′ Damy Radę niecelnie!!!

17′ karny dla Petrochemii, 14:4 Miedziński!!!

17′ strata Damy Radę

17′ 12:4 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii

16′ broni bramkarz Petrochemii!!!

16′ poprzeczka ratuje drużynę Damy Radę

15′ kroki zawodnika Petrochemii

15′ 10:4 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę

15′ 10:2 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii

15′ fantastyczna walka drużyny z Płocka!!!

14′ zawodnik Petrochemii niecelnie

14′ karny dla Damy Radę, 8:2

13′ czas dla Damy Radę

13′ 8:0 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii!!!

13′ przejęcie zawodników z Płocka!!!

13′ 6:0 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii!!!

13′ faul w ataku zawodnika Damy Radę

12′ faul w ataku zawodnika z Płocka

12′ broni bramkarz Petrochemii!!!

12′ 4:0 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii

11′ przejęcie zawodników Petrochemii

11′ karny dla Petrochemii, 2:0 Miedziński

11′ piłka dla płocczan

Pierwszy set dla płocczan!!! 1:0!!!

10′ 23:22 w ostatniej sekundzie Miedziński za 1 punkt!!!!!!!!

10′ 22:22 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę

10′ 22:20 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii

10′ broni bramkarz Petrochemii!!!

10′ strata Petrochemii

9′ 20:20 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę

9′ 20:18 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii

8′ 18:18 rzut z biodra zawodnika Damy Radę

8′ 18:16 wrzutka zawodników Petrochemii

7′ broni bramkarz Petrochemii!!!

7′ 17:15 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii

7′ 15:16

6′ 15:14 wrzutka zawodników z Płocka

6′ 13:14

6′ 13:12

6′ 11:12

5′ 11:10 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii!!!

5′ broni bramkarz Petrochemii

4′ 9:10 wrzutka Petrochemii

4′ 7:10 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę

4′ blok zawodników z Płocka

4′ 7:8 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii

3′ słychać doping “Nafciarze”!

3′ broni bramkarz Petrochemii

3′ niecelny rzut zawodnika z Płocka

3′ 5:8 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę

2′ 5:6 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii

2′ 3:6

2′ 3:4 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii

2′ 1:4

1′ Strata Petrochemii

1′ 1:2 wrzutka Damy Radę

1′ 1:0 wrzutka Petrochemii

1′ rzut sędziowski wygrywa zawodnik Petrochemii

Obydwa zespoły już na boisku. Czekamy na rozpoczęcie spotkania,

Płocczanie wystąpią w składzie: Artur Niesłuchowski, Adrian Fiodor, Łukasz Niedzielak, Patryk Orędowicz, Miłosz Rupp, Filip Koper, Marcin Miedziński, Kacper Adamski

Już za chwilę początek spotkania o puchar Polski pomiędzy BHT Petrochemia Płock, a BHT Damy Radę Inowrocław.

W finale kobiet AZS AWF Reflex Pyrki Poznań pokonały BHT Ruch Chorzów 2:0.

W meczu o 3. miejsce pucharu Polski mężczyzn BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski przegrał niespodziewanie po shoot-outach z teamem Handball 2013 Koszalin 1:2.

W meczu o 3. miejsce pucharu Polski kobiet Red Hot Chili Buk pokonały AZS WSNIT Radom 2:0.

Zapraszamy na relację live z finałowego spotkania o puchar Polski w piłce ręcznej plażowej, w którym zagra BHT Petrochemia Płock!