Nafciarze wygrali ważne spotkanie w Niecieczy

Piłkarze nożni Wisły w niedzielę o godz. 16 rozegrali spotkanie 10. kolejki I ligi. Ich przeciwnikiem była Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Płocczanie sprawili niespodziankę wygrywając 1:0.

Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Janusz Dziedzic. Płocki napastnik wykorzystał sytuację w 34. minucie i strzałem głową wpakował piłkę do siatki rywali. Podopieczni Marcina Kaczmarka mieli jeszcze jedną okazję na podwyższenie rezultatu w drugiej połowie, kiedy po strzale Piotra Wlazło piłka trafiła w słupek. Ostatecznie nafciarze wygrali w Niecieczy 1:0, zdobywając tym samym bardzo cenne trzy punkty.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Wisła Płock 0:1 (0:1)

Bramka: Dziedzic (34.)

Wisła: Kiełpin, Stefańczyk, Magdoń, Sielewski, Mysona, Janus, Góralski, Burkhardt (75. Wlazło), Hiszpański, Dziedzic (90. Nadolski), Sekulski (80. Grudzień)