Płocczanie słabsi od Rhein Neckar Löwen

image

Podczas drugiego spotkania na Energy Cup w Ilsenburgu podopieczni Manolo Cadenasa przegrali z niemieckim Rhein Neckar Löwen 24:32 (15:16). W niedzielę zagrają o 5. miejsce ze szwedzkim klubem Eskilstuna Guif.

Choć mecz dobrze zaczął się dla nafciarzy i po pierwszych 10. minutach prowadzili oni 5:3, to później nie było już tak dobrze. Popularne „Lwy” nie dały żadnych szans płocczanom i choć do przerwy prowadziły tylko jedną bramką (16:15) to druga połowa należała zdecydowanie do nich. Po 40 minutach była to pięcio bramkowa przewaga (22:17), na dziesięć minut przed końcem już ośmio bramkowa (26:18) i ostatecznie takim stosunkiem goli mecz się zakończył. Rhein Neckar Löwen pokonało nafciarzy 32:24.

Orlen Wisła Płock – Rhein-Neckar Löwen 24:32 (15:16)

Orlen Wisła: Šego, Wichary – Nikčević 2, Wiśniewski 4, Milas, Jurkiewicz 1, Eklemović 1, Kavaš 2, Lijewski 2, Ghionea 7, Syprzak 3, Kwiatkowski, Toromanović 2