Polska wygrywa z Litwą. Dobry występ Szczepankiewicza

image

Młodzieżowa reprezentacja Polski w piłce nożnej pewnie pokonała reprezentację Litwy 2:0 (1:0). W meczu wystąpił zawodnik Wisły – Daniel Szczepankiewicz.

Bramki dla naszej kadry zdobywali Kamil Włodyka (w 24. minucie) i Patryk Mikita (w 59. minucie). Zawodnik Wisły zagrał w tym spotkaniu 45 minut. W drugiej połowie zmienił go Marcin Skrzeszewski.

Polska – Litwa 2:0 (1:0)

Bramki: Włodyka (24), Mikita (59)

Polska: Szczepankiewicz (46. Skrzeszewski) – Konczkowski, Koj, Długołęcki, Straus (65. Kiełb) – Bąk (46. Stępiński), Drewniak, Szwoch (46. Kurowski), Murawski (65. Nalepa), Włodyka (65. Żurek) – Mikita

Litwa: Bogužas (86. Jonaitis) – Januševskis, Artimavičius (67. Žarskis), Čerkauskas, Baravykas – Baranauskas (59. Kiselevskis), Krasnovskis, Rakauskas (46. Stonkus), Narbutas, Upstas (46. Breivė) – Žukauskas (75. Pangonis)