Pewne zwycięstwo nafciarzy z Rakowem Częstochowa

Piłkarze nożni Wisły przebywają w Gutowie Małym przygotowując się do inauguracji sezonu I ligi. W piątek o godz. 10:15 rozegrali ostatni w okresie przygotowawczym sparing z Rakowem Częstochowa, w którym pewnie wygrali 3:0.

Wynik w 24. minucie otworzył Marcin Krzywicki. Sześć minut później na 2:0 podwyższył Grzegorz Wawrzyński. Wynik spotkania ustalił w 75. minucie Krzysztof Janus. Ostatecznie płocczanie pokonali częstochowian 3:0.

W naszym zespole wystąpił 22. letni obrońca Dawid Abramowicz. Trwają rozmowy ze Śląskiem Wrocław w sprawie transferu zawodnika do Wisły.

Do wtorku nafciarze dostali wolne. Wtedy rozpoczną się przygotowania do inauguracji I ligi z Miedzią Legnica.

Raków Częstochowa – Wisła Płock 0:3 (0:2)

Bramki: Marcin Krzywicki (24.), Grzegorz Wawrzyński (30.), Krzysztof Janus (75.)

Raków: Wróbel – Płatkowski, Grala, Narmania, Kominiak, Witczyk, Wiśniewski, Kmieć, Świerk, Czerwiński, Ratlewski

Wisła: Kiełpin (46. Szczepankiewicz) – Nadolski (46. Sefańczyk), Wawrzyński (46. Magdoń), Sielewski (46. Radić), Abramowicz (46. Mysona) – Hiszpański (46. Janus), Adamczyk (46. Góralski), Wlazło (46. Burkhardt), Grzelak (46. Dziedzic), Grudzień (46. Kaczmarek) – Krzywicki (46. Sekulski)