Nafciarze wygrali sparing ze Stomilem

Piłkarze nożni Wisły w środę o godz. 13 rozegrali drugi sparing przed nowym sezonem. Tym razem ich rywalem był Stomil Olszyn. Płocczanie wygrali 2:1 (1:0).

Wynik spotkania otworzył Paweł Kaczmarek w 43. minucie meczu. Nafciarze mieli również bardzo dobry początek drugiej połowy, bo w 48. minucie na 2:0 wynik podwyższył Łukasz Sekulski. W końcówce spotkania goście mieli szansę zniwelować straty z rzutu karnego, jednak dobrze interweniował Seweryn Kiełpin. W 88. minucie samobójczego gola zdobył kapitan płockiej Wisły, Łukasz Nadolski.

Wisła Płock – Stomil Olsztyn 2:1 (1:0)

Bramki: Wisła – Kaczmarek (43.), Sekulski (48.); Stomil – Nadolski (sam. 88.)

Wisła: Szczepankiewicz (46. Kiełpin) – Stefańczyk (46. Nadolski), Magdoń (70. Wawrzyński), Radić (46. Sielewski), Mysona (46. Abramowicz) – Janus (46. Hiszpański), Góralski (46. zawodnik testowany), Burkhardt (46. Adamczyk), Kaczmarek (46. Grudzień) – Dziedzic (46. Grzelak) – Krzywicki (40. Sekulski).

Stomil: Skiba (45. Leszczyński) – Bucholc (65. Mroczkowski), Koprucki (65. Tomkiewicz), Remisz (65. Szymonowicz), Hempel (45. Dziemidowicz) – D. Kun (65. Żwir), Jegliński (65. Łysiak), Głowacki (65. Michałowski), Lech (65 P. Kun), Bzdęga (65. Papka) – Kaźmierowski (65. Łukasik).