W czwartek, 25 czerwca, około godziny 15:10 na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku na pasie ruchu w stronę centrum miasta doszło do wypadku. W wyniku poniesionych obrażeń do szpitala trafił 21-letni motocyklista.
– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 21-letni kierujący motocyklem podczas manewru wyprzedzania uderzył w bok pojazdu wyprzedzanego, a następnie w tył pojazdu znajdującego się na lewym pasie – relacjonuje Komenda Miejska Policji w Płocku.
– Kierujący motocyklem z obrażeniami trafił do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia udzielono pomocy medycznej na miejscu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Fot. Komenda Miejska Policji w Płocku

