16-latka miała przyjechać do Płocka. Zaginionej Nikoli szuka policja [AKTUALIZACJA]

16-letnia Nikola Cierlicka jest mieszkanką gminy Sanniki. W miniony piątek, 9 maja, wyszła z domu i udała się na dworzec PKS w Gąbinie, aby o godz. 7 odjechać do Płocka. Miała dotrzeć do jednej z płockich szkół. – Do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną, miejsce jej pobytu pozostaje nieznane – potwierdził mł. asp. Paweł Klimek.

Potwierdził, ponieważ informacje o zaginionej Nikoli pojawiły się już wcześniej w mediach społecznościowych. Wówczas podano, że nastolatka ostatni raz była widziana w Płocku, a w dniu wyjścia z domu była ubrana w czarne, luźne spodnie i cienką, rozpinaną, beżowo-czarną kurtkę. Policja nie podała tych szczegółów. Zamiast tego otrzymaliśmy następujący rysopis: zaginiona ma ok. 162 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy długie, za ramiona – ciemny blond, oczy jasne zielono-niebieskie. 

AKTUALIZACJA (12 maja)

16-latka została odnaleziona w Matyldowie. Nic jej nie jest. Jak poinformowała redakcja infoPłock TV – za policją w Gostyninie – nastolatkę zatrzymano w sklepie podczas robienia zakupów. 

Foto: Zdjęcie udostępnione przez KPP w Gostyninie