Nowo otwarte Centrum Kosmetologii i Fryzjerstwa. Mnóstwo zabiegów, przystępne ceny [FOTO]

image_pdfimage_print

Centrum Kosmetologii i Fryzjerstwa to nowo otwarty salon, który oferuje niezwykle szeroką gamę usług i zabiegów upiększających dla Pań, Panów oraz… dzieci. Gabinet zapewnia pełen profesjonalizm, wygodę i obsługę na najwyższym poziomie. – Kosmetologia i fryzjerstwo jest naszą pasją, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – mówi Sandra Rosiak, właścicielka salonu.

Co znajduje się w zakresie usług nowego salonu? – Zabiegi kosmetologiczne, upiększające, regeneracyjne, relaksujące oraz fryzjerskie i trychologiczne. W naszym gabinecie można znaleźć zabiegi z zakresu kosmetologii twarzy i ciała, pielęgnację dłoni i stóp, depilację laserową, depilację woskiem, stylizację brwi i rzęs, a także usługi z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa tj. strzyżenie gorącymi nożyczkami, keratynowe prostowanie włosów, botoks na włosy – wymienia właścicielka Centrum Kosmetologii i Fryzjerstwa.

Dodaje, że w salonie ogromny nacisk kładzie na higienę, a zadowolenie klientek jest najważniejsze. Sandra Rosiak zaznacza również, że ceny w salonie są przystępne. W ciepłych słowach zaprasza do Centrum, aby przekonać się o tym osobiście.

Centrum Kosmetologii i Fryzjerstwa, które znajduje się przy ul. Jana Pawła II 23 a Podolszyce Południowe w swojej ofercie posiada: manicure, pedicure, zabiegi na brwi i rzęsy, depilację woskiem i laserową, fryzjerstwo dla Pań, Panów i dzieci, dermapen, zabiegi antycelluitowe, masaż relaksacyjny i gorącymi kamieniami, trychologię oraz zabiegi redukujące rozstępy.

Jak się skontaktować z salonem? Pod numerem tel. 796 486 666 lub adresem e-mail: ckif.plock@gmail.com.

Więcej informacji o salonie, usługach i cenach znajdziecie na stronie Centrum Kosmetologii i Fryzjerstwa

Artykuł Sponsorowany.
Fot. Centrum Kosmetologii i Fryzjerstwa w Płocku.