Chcesz zostać przewodnikiem turystycznym po Płocku? Złóż deklarację i weź udział w szkoleniu

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w „Szkoleniu na przewodnika turystycznego po Płocku”, które rozpocznie się 7 marca i potrwa do 28 czerwca 2020 r.

Szkolenie przeznaczone jest dla grupy 15-stu pełnoletnich osób, które posiadają co najmniej wykształcenie średnie. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które posługują się językiem obcym i mogą to poświadczyć odpowiednim dokumentem.

Szkolenia przygotuje kandydatów do pełnienia funkcji przewodnika turystycznego po Płocku. Jest ono podzielone na trzy bloki tematyczne. Pierwszy blok składa się z 40 godzin wykładów teoretycznych. Drugi blok składa się z 20 trzygodzinnych zajęć w obiektach turystycznych miasta. Trzeci blok składa się 12 godzin praktycznych, podczas których uczestnicy samodzielnie poprowadzą pod kierunkiem instruktora wybrane odcinki tras.

Szkolenie dofinansowane jest z budżetu Miasta Płocka, dzięki czemu koszt uczestnictwa wyniesie jedynie 600,00 zł od osoby. Aby zostać uczestnikiem szkolenia należy złożyć deklarację uczestnictwa wraz z niezbędnymi dokumentami w Biurze Płockiej LOT do 6 marca 2020 r. oraz uiścić pierwszą ratę za szkolenie w wysokości 300 zł.

Informacje na temat szkolenia dostępne są na stronie Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, bądź pod numerem telefonu: (24) 364-99-90.