Nowy sklep z obuwiem od dziś w Galerii Wisła. Na początek spore promocje

image_pdfimage_print

Od dziś klienci galerii handlowej Wisła mogą zaopatrywać się w nowo otwartym salonie CCC. W związku z otwarciem sklep przygotował również atrakcyjną promocję: -20 proc. zniżki na cały asortyment. Dwukondygnacyjny salon na powierzchni 1650 mkw. oferuje obuwie, torebki i akcesoria.

– Dwukondygnacyjne salony firmy są otwierane tylko w miastach o największym potencjale rozwoju – komentuje Mariusz Czerwiak, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych JLL, zarządcy Galerii.

Grupa CCC jest jedną z najszybciej rozwijających się dużych firm obuwniczych w Europie i jednocześnie jednym z największych producentów obuwia w tym regionie. Grupa CCC posiada sieć blisko 1200 salonów i działa w 23 krajach w Europie i poza nią, w kanałach off-line i on-line. Modne i atrakcyjne produkty CCC i eobuwie.pl oferowane są klientom w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Węgrzech, Bułgarii, Serbii, Rosji, Ukrainy, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii, Mołdawii, Grecji, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Szwecji, jak również w Szwajcarii (przez sieć Voegele). Grupa CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych w Polsce, zatrudnia ponad 14 000 pracowników i rocznie sprzedaje około 50 mln par obuwia.