Wśród atrakcji stoiska, pokazy i sporo fajnej rozrywki. Już w niedzielę na Podolszycach

image_pdfimage_print

Mnóstwo atrakcji zaplanowały płocczanki na najbliższą niedzielę, 29 września. O godzinie 12.00 rozpocznie się bowiem piknik organizowany przez panie, które stworzyły Siłę Kobiet.

– Dla kobiet i ich rodzin z przesłaniem “Na zdrowie” i dla zdrowia – czytamy w zaproszeniu. – Będzie szereg atrakcji – stoiska: gospodarstwa agroturystycznego, z badaniami ciśnienie i pomiarem poziomu cukru we krwi, zupa dyniowa serwowana przez zaprzyjaźniony bar, medycyna estetyczna, pierwsza pomoc i fizjoterapia, trener personalny poprowadzi rozgrzewkę i udzieli porad w razie potrzeby, można też będzie porozmawiać z dietetykiem – zachęcają.

To jednak nie wszystko. Panie zaplanowały jeszcze pokazy. Między innymi boksu, tenisa na wózkach, Zumby, badmintona, psów sportowych, pokaz chodzenia z kijkami nordic walking, język migowy, będzie można też potańczyć. – Przygotowałyśmy również konkurs koło fortuny, zawody i animacje dla rodzin. Na najmłodszych będzie czekała dmuchana zjeżdżalnia. Będzie trening biegowy i rowerowy. Będą vouchery jako nagrody konkursowe m.in. na zabiegi kosmetyczne czy saunę. Będzie fit poczęstunek i zielona herbata – wymienia Litosława Koper, jedna z organizatorek.

Wszystko to już w najbliższą niedzielę w samo południe przy pasażu Paderewskiego na płockich Podolszycach. Litosława Koper prosimy o zabranie ze sobą… dobrego humoru, pozytywnej energii i zaprasza do spędzenia tej niedzieli z Siłą Kobiet.