Kula śmierci, efektowne skoki, parada… Motocykliści w Płocku zakończyli sezon [FOTO]

image_pdfimage_print

Kilkuset motocyklistów przyjechało w minioną sobotę do Płocka, aby symbolicznie zakończyć sezon motocyklowy. Tradycyjnie na wielbicieli jednośladów czekało mnóstwo atrakcji. Tym razem impreza odbyła się na płockiej plaży.

Spotkanie Motocyklowe miało swój początek na Starym Rynku. Po mszy św. motocykliści ruszyli paradą, aby zjechać na ul. Rybaki. Tam bowiem, po kilkuletniej przerwie, odbyła się główna część imprezy. Wśród przygotowanych atrakcji nie zabrakło kuli śmierci, która zawsze wzbudza mnóstwo emocji i przyciąga setki widzów.  Był także symulator jazdy na kole czy hamowania. Wielu śmiałków spróbowało również swoich sił na symulatorze jazdy na zakręcie, czyli “na kolanie”. – Do tej pory taki symulator można było spotkać głównie na torach wyścigowych – wyjaśniają organizatorzy. Kilkanaście metrów nad płocką plażą efektowne skoki wykonali Freestyle Family.

Była to ósma edycja spotkania motocyklistów w Płocku. Organizatorem imprezy było Ego Sum Via – Stowarzyszenie Motocyklistów Płock.

Fot: Cezary Łyziński/Marzena Malczewska/Dziennik Płocki.