Nowoczesne myjnie samochodowe Orlen oferuje w… Czechach

image_pdfimage_print

Stacje paliw Benzina w Czechach, które należą do grupy Orlen oferują kierowcom usługi mycia pojazdów. Klienci korzystają już ze 138 automatycznych myjni samochodowych na największej sieci paliw.

– W tym roku 25 myjni przeszło gruntowaną modernizację i oferuje mycie pojazdów specjalnie przygotowaną aktywną pianą, która gwarantuje nie tylko czystość ale także połysk auta przez długi czas – informuje PKN Orlen.

– Jako największa sieć stacji paliw w Republice Czeskiej skupiamy się na podnoszeniu jakości usług oferowanych na naszych stacjach i wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom kierowców. Tylko w ubiegłym roku zainwestowaliśmy ponad 110 mln czeskich koron w modernizację połowy stacji Benziny. W tym roku wydatki powinny być na podobnym poziomie – tłumaczy Filip Balcárek, dyrektor sieci Benzina odpowiedzialny za ofertę gastronomiczną oraz sklepową.

Kierowcy na zmodernizowanych stacjach Benzina mogą korzystać z dwóch programów mycia aut: SC2 Classic i SC2PRO w oparciu o technologię niemieckiej firmy WashTec. Oznacza to mycie wstępne z ciśnieniem wody 70 barów oraz mycie szczotkami podającymi pianę, co zapewnia bezpieczne czyszczenie aut.

Fot. PKN Orlen.