Szykuje się super impreza. Wszyscy są zaproszeni. Biesiada Kasztelańska niebawem…

image_pdfimage_print

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na wakacyjną Biesiadę! Już 7 lipca na Stadionie Miejskim w Płocku wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej: Afromental, Łąki Łan, Big Cyc, Mesajah. Marka Kasztelan z roku na rok zaskakuje mieszkańców Płocka coraz większą liczbą atrakcji i niespodzianek. Przekonajmy się, jak będzie tym razem!

Biesiada Kasztelańska już na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez Płocka. Jak co roku, nie zabraknie ciekawych atrakcji, a fani dobrej muzyki mogą liczyć na świetną zabawę. 7 lipca Stadion Miejski w Płocku rozbrzmiewać będzie w rytm największych hitów Afromental („Rock&Rollin’”, „Zaufaj”), Łąki Łan („Jammin”), Big Cyc („Facet to świnia”, „Makumba”) i Mesajah („Każdego dnia”, „Lepsza połowa”).

Czas na chillout!
Przed i w trakcie koncertowego szaleństwa warto się posilić i zregenerować siły w specjalnie wyznaczonych do tego strefach. Strefa Food Truck Party zaoferuje różnorodne menu. Uczestnicy Biesiady będą mogli wybierać spośród smakołyków serwowanych przez food tracki – popularnych „restauracji na kółkach”. Ugasić pragnienie i zregenerować siły będzie można również w nowoczesnej i pełnej atrakcji Strefie Chilloutu. Nie zabraknie tu leżaków, schłodzonych napojów, dobrej muzyki i biesiadnej atmosfery.

Konkursy z cennymi nagrodami
Kasztelan zaprasza od samego początku, już od godziny 15. Pierwsi biesiadnicy mogą liczyć na konkursy i niespodzianki, do wygrania jak zwykle cenne nagrody. Nie zapomnijcie swoich smartfonów! Dlaczego? Po pierwsze z uwagi na możliwość zrobienia selfie z gwiazdami na specjalnie przygotowanej ściance. Po drugie ze względu na konkurs, w którym do wygrania będzie wysokiej klasy sprzęt elektroniczny.

Polecamy: Piknikowa atmosfera i świetna zabawa. Biesiada Kasztelańska w Płocku [FOTO]

Źródło: Materiały prasowe organizatora.
Fot: Archiwum Dziennika Płockiego.