Wszystkie zakupy w jednym miejscu. Jest takie miejsce w Płocku… [FOTO]

image_pdfimage_print

Letnie pogody, pomimo przecież trwającej astronomicznej wiosny, nas rozpieszczają. Upały powodują, że szukamy lekkich i letnich strojów, a nasz apetyt wyraźnie wzrasta na sezonowe owoce i warzywa. A gdzie to wszystko kupić, aby nie biegać po całym mieście? Jest takie miejsce…

To Targowisko oraz w Płockie Centrum Handlowe przy ulicy Rembielińskiego 6B, którym zarządza płocka spółka Rynex. W tej chwili panuje tam istny raj dla osób, które poszukują letnich ubrań czy świeżych warzyw i owoców.

Asortyment letnich ubrań i butów jest ogromny. Od zwiewnych, lekkich sukienek począwszy, poprzez topy, koszulki, spodenki, aż po kostiumy kąpielowe w każdym rozmiarze. Wśród stoisk z butami też każdy znajdzie coś dla siebie – nawet ci najbardziej wybredni. Wiatrówki, sandałki, klapeczki, trepy – damskie, męskie i dziecięce. Wybór jest naprawdę ogromny. Na dodatek ceny nie powalają z nóg, jak ma to miejsce w wielu sklepach. Wystarczy się wybrać na targowisko i przejrzeć, a przekonacie się o tym sami.

Przy okazji letniego uzupełniania swoich szaf, zajrzyjcie na teren stoisk z owocami i warzywami. Truskawki, czereśnie, borówki – prawdziwe witaminowe bomby, które… nie tuczą. Są za to idealne na upalne dni, aby podjadać je przed telewizorem bądź postawić w biurze na biurko i smacznie chrupać.

Targowisko Rynex znajdujące się przy ul. Rembielińskiego 6B czynne jest:

od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00 – 18.00
soboty: 6:00 – 14:00
niedziele: 8:00-15:00

W skład naszego targowiska wchodzą:
hale targowe – czynne od poniedziałku do piątku w godz: 9:00 – 18:00, soboty: 9.00 – 14.00
pawilony handlowe
stanowiska handlowe