Wiślackie Miasteczko i bilet za 1 zł. Idziemy na mecz Nafciarzy?

image_pdfimage_print

Już jutro, czyli w piątek rozegrana zostanie 27. kolejka LOTTO Ekstraklasy, w której Wisła Płock będzie podejmować Zagłębiem Lubin. Z tej okazji wspólnie z firmą Recon klub przygotował specjalne atrakcje dla najmłodszych fanów Wisły Płock.

Firma zapewni szereg atrakcji najmłodszym sympatykom Wisły Płock w specjalnej strefie dziecięcej, w której każde dziecko niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. Będzie zatem, malowanie buziek/tatuażu, mega bańki mydlane, zjeżdżalnia czy refleksomierz. To zaledwie kilka z przygotowywanych atrakcji. Będzie można z nich korzystać już od godziny 16:30 przed Stadionem przy ul. Łukasiewicza 34 otwarte zostanie Wiślackie Miasteczko.

Mecz Wisła Płock – Zagłębie Lubin odbędzie się 29 marca, o godzinie 18:00. Od poniedziałku 25 marca bilety na to wydarzenie dostępne są we wszystkich punktach sprzedażowych klubu.

W dzień meczowy kasy biletowe przed stadionem otwierane są na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Teraz nie będzie inaczej. Od godziny 15:00 we wszystkich punktach zlokalizowanych przed stadionem będziecie mogli nabyć wejściówki za złotówkę.

Kasa numer 1, znajdująca się tuż przed wejściem na trybunę zachodnią, otwarta zostanie jednak znacznie wcześniej, bowiem już o godzinie 10:00. Jeśli chcecie uniknąć stania w kolejkach, to lepiej udać się do “jedynki” jak najwcześniej!

Sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Lubin cały czas prowadzona jest:

– przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl,
– w sklepie klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34 (poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00),
– na stoisku klubowym w Galerii Mazovia, przy ul. Wyszogrodzkiej 127 (od poniedziałku do soboty 9-21, niedziela 10-20),
– w salonikach prasowych Kolporter (Płock ul. Wyszogrodzka 163 Mila; Płock ul. Kolejowa 41 Mila; Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 7A; Gąbin ul. Kilińskiego 3 Mila; Płock ul. Otolińska 11 Mila),
– w supermarketach „Piotr i Paweł” (Galeria Wisła – Płock, ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Mosty – Płock, ul. Tysiąclecia 2A).

Fot. Wisła Płock.